EGE VİTRİFİYE

ege_vitrifiye EGE VİTRİFİYE

Doğallığın ön planda olduğu üstün zevklere hitap eden şık serileri ile Ege Seramik yıllardır mekanların tercihi ve seramikteki modanın belirleyicisi olmaya devam ediyor.

Yüzeyde uygulanan efektler ile sağlanan yansımalar banyolar için pırıltılı ve dikkat çekici alanlar oluşturulmasına imkan sağlıyor.

Küçük banyolar için bile geniş mekan algılaması sağlayan beyaz pırıltılı yüzeyler, elegant ve sofistike siyahlar, doğayı banyolara taşıyan dokular.. Çarpıcı ve trend renkler.

Tüm seriler için özenle tasarlanmış ve benzeri bulunmayan malzemelerle işlenmiş bordür ve dekorlar ve rölyef alternatifleri ile tasarım zenginliği sağlıyor.

Tüm dünyada trend olan doğal taş dokulu ürünler, özellikle mermer, traverten dokuları ve zengin renkleri Ege Seramik Digital Tile koleksiyonunda öne çıkıyor.

Modayı takip eden, şık, trendy, kaliteli mekanlar için tek tercih, Ege Seramik, Kusursuz Güzellik...


EVA

eva_vitrifiye EVA

Yapı ve inşaat sektöründe 2005 yılından beri faaliyet gösteren şirketimizin önceliği, banyoyu keyifli bir yaşam alanı haline getirmektir. Bu doğrultuda tezgah üstü lavabolarda Lena, Meridiana ve Valdama, Cam Mozaik, Dekor ve Bordürlerde Evarts markalarıyla hizmet vermekte; kalite, estetik ve ürün çeşitliliğini ön planda tutmaktayız.


NEWARC

newarc_vitrifiye NEWARC

Ece Armatür, yüksek kalite standartlarına ve müşteri memnuniyetine yönelik başarılı girişimleriyle günümüz armatür sektöründe söz sahibi oldu. Mutfak ve banyolar için sıhhi tesisat armatürleri üreten Ece Armatür, planlı yatırımları ve teknolojik gelişimleri takip eden vizyonu sayesinde, Samandıra'daki armatür ve Çorlu'daki vitrifiye tesislerinde, sektördeki hizmetlerine devam ediyor.

Güvenilirlik, yetenek ve kalite zemininde ilerleyen Ece Armatür'e ait NEWARC markası; modern, minimalist ve zengin dizaynlarıyla banyo ve mutfakları alışılmışın dışında mekanlara dönüştürme konusunda oldukça iddialı. Sektördeki gelişimlerin nabzını tutan Newarc, her ürün serisinde estetiği ve teknolojiyi kusursuz biçimde bir araya getiriyor ve sıradan mekanları sıradışı detaylarla zenginleştiriyor.