Misyon & Vizyon

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini, istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız, müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile "en iyi" şekilde değerleri yönetmek.

Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite sağlayan POLAT SERAMİK standartları uluslararası kabul görmüş kalite standartlarına dayanmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, mükemmelleşme anlayışını esas alan, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı bir biçimde tüm hizmetlerimizi sürdürebilme olgusu, üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz altyapı sistemleriyle birleştirme hedefimizin bir sonucudur.

 

Vizyonumuz

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan POLAT SERAMİK kuruluşundan bu yana "insana saygı" ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü inşaat işleri, gerekse kaliteli ve geniş ürün yelpazesiyle sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir. POLAT SERAMİK'de istihdamdan işletmeye kadar her şey vizyon ve değerler tarafından tanımlanır.

Üstlendiğimiz görevlerde; farklılıklar yaratarak kalıcı eserler oluşturma hedefimizi ve işlerini uygulama süresi açısından üstün başarıyla yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktayız.