ORKA

orka_banyo_dolaplari ORKA

ORKA 2014 Kolleksiyonu... Zamanın ruhuna dokunan tasarımlar.


PETEK

petek_banyo_dolaplari PETEK

Petek Banyo, yenilikçi, ergonomik tasarımlarla ve size özel hizmet anlayışıyla her kuşaktan insan yaşamını kaliteli kılan ve çeyrek yüzyılı aşan, bilgi birikiminden aldığı güçle, gelecekte de öncü çözümlerle sektörde adından söz ettirmeyi ilke edinen bir kuruluştur.


DECOVİTA

decovita_banyo_dolaplari DECOVİTA

Yapı sektöründe 34 yıldır faaliyet gösteren şirketimiz, son yıllarda artan seramik ve dekoratif ürün talebini karşılamak için Hindistan, Uzakdoğu, İtalya ve İspanya’nın önde gelen şirketlerinin temsilciliğini yürütmekle bir farklılığı yakalamış bulunmaktadır.

İşbirliği yaptığı İtalyan ve İspanyol Tasarım Ofislerinin özel çalışmalarını Uzakdoğu’daki üstün teknolojik altyapıya sahip anlaşmalı fabrikalarda Decovita markasıyla OEM üretimi yaptıran şirketimiz, bunun yanında İspanyol FANAL CERAMICAS, IBERO PORCELANICO, MAINZU, GRESPANIA ve EL MOLINO CERAMICAS markası ile İtalyan HIDRA CERAMICAS gibi markaların da Türkiye temsilciğini yürütmektedir. Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar sektöründe lider konumda olması, müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Firmamız devamlı olarak, ürün ve hizmet kalitesini, daha kaliteli ürünler ve daha kapsamlı destek sağlamak amacıyla, yüksek otomasyon ve esneklik kavramlarıyla beraber geliştirmektedir.


PELİCAN

pelican_banyo_dolaplari PELİCAN

Pelican Banyo Dolapları Kolleksiyonu...