SAREMİCA

saremica_mozaik SAREMİCA

Saremica, 2005 yılında tescillenmiş olup, Asusy Dış Ticaret İnşaat Ltd. Şti. Şubat 2009 yılında yer ve duvar olmak üzere mat, parlak ve sırlı granit ürünleri ile metal ve cam mozaikleri, Türkiye’nin tüm bölgelerine toptan pazarlamak amacıyla İstanbul’da faaliyet göstermektedir.

Saremica, Avrupa’nın ve Uzakdoğu’nun çeşitli ülkelerinden üstün teknolojik alt yapıya sahip fabrikalarda üretilen üst segment ürünleri içermektedir.

Saremica, yurtiçi ve yurtdışı pazarında çağdaş, yenilikçi ve farklı beğenilere yanıt verebilecek koleksiyonlar ile kalitesini ve güvenilirliğini ispatlamış, sektörünün önde gelen markalarından biri olmuştur.


BETAŞ

betas_mozaik BETAŞ

“Cam en saf, en doğal haliyle Betaş Cam Mozaik olarak mutfağınızda ve banyonuzda istenilen renk seçenekleri ve ebatlarıyla hiç bu kadar göz alıcı olmamıştı...”


DECOVİTA

decovita_mozaik DECOVİTA

Yapı sektöründe 34 yıldır faaliyet gösteren şirketimiz, son yıllarda artan seramik ve dekoratif ürün talebini karşılamak için Hindistan, Uzakdoğu, İtalya ve İspanya’nın önde gelen şirketlerinin temsilciliğini yürütmekle bir farklılığı yakalamış bulunmaktadır.

İşbirliği yaptığı İtalyan ve İspanyol Tasarım Ofislerinin özel çalışmalarını Uzakdoğu’daki üstün teknolojik altyapıya sahip anlaşmalı fabrikalarda Decovita markasıyla OEM üretimi yaptıran şirketimiz, bunun yanında İspanyol FANAL CERAMICAS, IBERO PORCELANICO, MAINZU, GRESPANIA ve EL MOLINO CERAMICAS markası ile İtalyan HIDRA CERAMICAS gibi markaların da Türkiye temsilciğini yürütmektedir. Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar sektöründe lider konumda olması, müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Firmamız devamlı olarak, ürün ve hizmet kalitesini, daha kaliteli ürünler ve daha kapsamlı destek sağlamak amacıyla, yüksek otomasyon ve esneklik kavramlarıyla beraber geliştirmektedir.


EVA

eva_mozaik EVA

Yapı ve inşaat sektöründe 2005 yılından beri faaliyet gösteren şirketimizin önceliği, banyoyu keyifli bir yaşam alanı haline getirmektir. Bu doğrultuda tezgah üstü lavabolarda Lena, Meridiana ve Valdama, Cam Mozaik, Dekor ve Bordürlerde Evarts markalarıyla hizmet vermekte; kalite, estetik ve ürün çeşitliliğini ön planda tutmaktayız.