PELİCAN

pelican_banyo_aksesuarlari PELİCAN

Pelican Banyo Aksesuarları Kolleksiyonu...


PETEK

petek_banyo_aksesuarlari PETEK

Petek Banyo, yenilikçi, ergonomik tasarımlarla ve size özel hizmet anlayışıyla her kuşaktan insan yaşamını kaliteli kılan ve çeyrek yüzyılı aşan, bilgi birikiminden aldığı güçle, gelecekte de öncü çözümlerle sektörde adından söz ettirmeyi ilke edinen bir kuruluştur.


DECOVİTA

decovita_banyo_aksesuarlari DECOVİTA

Yapı sektöründe 34 yıldır faaliyet gösteren şirketimiz, son yıllarda artan seramik ve dekoratif ürün talebini karşılamak için Hindistan, Uzakdoğu, İtalya ve İspanya’nın önde gelen şirketlerinin temsilciliğini yürütmekle bir farklılığı yakalamış bulunmaktadır.

İşbirliği yaptığı İtalyan ve İspanyol Tasarım Ofislerinin özel çalışmalarını Uzakdoğu’daki üstün teknolojik altyapıya sahip anlaşmalı fabrikalarda Decovita markasıyla OEM üretimi yaptıran şirketimiz, bunun yanında İspanyol FANAL CERAMICAS, IBERO PORCELANICO, MAINZU, GRESPANIA ve EL MOLINO CERAMICAS markası ile İtalyan HIDRA CERAMICAS gibi markaların da Türkiye temsilciğini yürütmektedir. Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar sektöründe lider konumda olması, müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Firmamız devamlı olarak, ürün ve hizmet kalitesini, daha kaliteli ürünler ve daha kapsamlı destek sağlamak amacıyla, yüksek otomasyon ve esneklik kavramlarıyla beraber geliştirmektedir.


NEWARC

newarc_banyo_aksesuarlari NEWARC

Ece Armatür, yüksek kalite standartlarına ve müşteri memnuniyetine yönelik başarılı girişimleriyle günümüz armatür sektöründe söz sahibi oldu. Mutfak ve banyolar için sıhhi tesisat armatürleri üreten Ece Armatür, planlı yatırımları ve teknolojik gelişimleri takip eden vizyonu sayesinde, Samandıra'daki armatür ve Çorlu'daki vitrifiye tesislerinde, sektördeki hizmetlerine devam ediyor.

Güvenilirlik, yetenek ve kalite zemininde ilerleyen Ece Armatür'e ait NEWARC markası; modern, minimalist ve zengin dizaynlarıyla banyo ve mutfakları alışılmışın dışında mekanlara dönüştürme konusunda oldukça iddialı. Sektördeki gelişimlerin nabzını tutan Newarc, her ürün serisinde estetiği ve teknolojiyi kusursuz biçimde bir araya getiriyor ve sıradan mekanları sıradışı detaylarla zenginleştiriyor.