EGE SERAMİK

ege_seramik EGE SERAMİK

Doğallığın ön planda olduğu üstün zevklere hitap eden şık serileri ile Ege Seramik yıllardır mekanların tercihi ve seramikteki modanın belirleyicisi olmaya devam ediyor.

Yüzeyde uygulanan efektler ile sağlanan yansımalar banyolar için pırıltılı ve dikkat çekici alanlar oluşturulmasına imkan sağlıyor.

Küçük banyolar için bile geniş mekan algılaması sağlayan beyaz pırıltılı yüzeyler, elegant ve sofistike siyahlar, doğayı banyolara taşıyan dokular.. Çarpıcı ve trend renkler.

Tüm seriler için özenle tasarlanmış ve benzeri bulunmayan malzemelerle işlenmiş bordür ve dekorlar ve rölyef alternatifleri ile tasarım zenginliği sağlıyor.

Tüm dünyada trend olan doğal taş dokulu ürünler, özellikle mermer, traverten dokuları ve zengin renkleri Ege Seramik Digital Tile koleksiyonunda öne çıkıyor.

Modayı takip eden, şık, trendy, kaliteli mekanlar için tek tercih, Ege Seramik, Kusursuz Güzellik...


DECOVİTA

decovita_seramik DECOVİTA

Yapı sektöründe 34 yıldır faaliyet gösteren şirketimiz, son yıllarda artan seramik ve dekoratif ürün talebini karşılamak için Hindistan, Uzakdoğu, İtalya ve İspanya’nın önde gelen şirketlerinin temsilciliğini yürütmekle bir farklılığı yakalamış bulunmaktadır.

İşbirliği yaptığı İtalyan ve İspanyol Tasarım Ofislerinin özel çalışmalarını Uzakdoğu’daki üstün teknolojik altyapıya sahip anlaşmalı fabrikalarda Decovita markasıyla OEM üretimi yaptıran şirketimiz, bunun yanında İspanyol FANAL CERAMICAS, IBERO PORCELANICO, MAINZU, GRESPANIA ve EL MOLINO CERAMICAS markası ile İtalyan HIDRA CERAMICAS gibi markaların da Türkiye temsilciğini yürütmektedir. Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar sektöründe lider konumda olması, müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Firmamız devamlı olarak, ürün ve hizmet kalitesini, daha kaliteli ürünler ve daha kapsamlı destek sağlamak amacıyla, yüksek otomasyon ve esneklik kavramlarıyla beraber geliştirmektedir.